Open Hotel (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Main menu
my: ပင်မ menu
