Open Hotel (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Menu
th: เมนู

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Price
th: ราคา

en: Address
th: ที่อยู่

en: Navigation
th: นำทาง

en: Billing information
th: ข้อมูลใบเสร็จ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Order total
th: รวมทั้งหมด

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
