Open Hotel (7.x-1.0-unstable1) - en to ug translation catalogue (421 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: select
ug: تاللاش

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: enable
ug: ئېچىش

en: context
ug: كونتېكىست

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Private
ug: شەخسىي

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Last Post
ug: ئاخىرقى يازما

en: Closed
ug: يىپىش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: More
ug: داۋامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Home page
ug: باش بەت

en: view
ug: كۆرۇش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Login
ug: كىرىش

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Comment form
ug: ئىنكاس جەدۋىلى

en: - None -
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Types
ug: تىپلار

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Book
ug: كىتاپ

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: header
ug: باش

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: User picture
ug: ئەزا سۈرىتى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Available updates
ug: پروگرامما يېڭىلاش

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Feed description
ug: Feed بايانى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Poll duration
ug: سايلام ۋاقتى

en: Poll votes
ug: بېلەت تاشلاش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Last login
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Mode
ug: مودېل

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Media
ug: مېدىيا

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Month
ug: ئاي

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: System
ug: سېستىما

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Address
ug: ئادرېس

en: Code
ug: كود

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: node
ug: نۇقتا

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Recent posts
ug: يېڭى يازمىلار

en: Day
ug: كۈن

en: Table
ug: جەدۋەل

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Base
ug: ئاساس

en: Configuration
ug: لايىھە

en: !time ago
ug: ! بۇرۇن

en: Other
ug: باشقا

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: User login
ug: كىرىش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ug: تور بېكەت يېڭىلىنىۋاتىدۇ......@

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Recent comments
ug: يېڭى ئىنكاسلار

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال

en: Plain
ug: ئاددى

en: text
ug: تېكىست

en: Close
ug: يېپىش

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: reply
ug: ئىنكاس

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Title:
ug: تېما:

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: menu
ug: تىزىملىك

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Titles only
ug: پەقەت ماۋزۇنى

en: Full text
ug: تولۇق تېكىست

en: Source
ug: مەنبە

en: Date/Time
ug: چېسلا-ۋاقىت

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Front page
ug: باش بەت

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Languages
ug: تىل

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: First
ug: بىرىنچى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Configure block
ug: تارماق رايوننى تەڭشەش

en: Controls
ug: كونترول

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: None.
ug: يوق.

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Greater than
ug: دىن چوڭ

en: Less than
ug: دىن كىچىك

en: any
ug: ھەرقانداق

en: Caption
ug: تېما

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: The settings have not been saved because of the errors.
ug: خاتالىق كۆرۈلگەچكە، ئۆزگەرتىشلەر ساقلانمىدى.

en: First day of week
ug: ھەپتىنىڭ باشلىنىدىغان كۈنى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: warning
ug: دىققەت

en: Site information
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Results
ug: نەتىجە

en: open
ug: ئوچۇق

en: Visitor
ug: سەيياھ

en: Forums
ug: مۇنبەر

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: Unformatted
ug: فورماتلانمىغان

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: comment
ug: باھا

en: Comment settings
ug: ئىنكاس تەڭشىگى

en: Default options
ug: سۈكۈت تاللاشلار

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: date
ug: چىسلا

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Slogan
ug: شۇئار

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: The name used to indicate anonymous users.
ug: سەيياھ نام-شەرىپىنى كۆرسىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Not translated
ug: تەرجىمە قىلىنمىدى

en: Bold
ug: توم

en: Multilingual system
ug: كۆپ تىللىق سېستىما

en: Multilingual settings
ug: كۆپ تىللىق تەڭشەش

en: Translation status
ug: تەرجىمە قىلىنىغىنى

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: Default time zone
ug: سۈكۈت ۋاقىت رايونى

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Italic
ug: يانتۇ

en: file system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى

en: Rate
ug: باھا

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: Attached files
ug: قوشۇمچە ھۆججەت

en: Book navigation
ug: كىتاپ كۆرۈش

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: Or
ug: ياكى

en: Underline
ug: ئاستى سىزىق

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default picture
ug: سۈكۈت باش سۈرەت

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
ug: ئەزالار ئۆز باش سۈرىتىنى تاللىمىغاندا كۆرسىتىلىدىغان رەسىمنىڭ URL ئادرىسى. ئەگەر بوش قالدۇرۇلسا، رەسىم ئىشلىتىلمەيدۇ.

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: Publish content
ug: مەزمۇن ئېلان قىلىش

en: After saving a new comment
ug: يېڭى ئىنكاس ساقلانغاندىن كىيىن

en: Title, as link (default)
ug: ماۋزۇنى ئۇلىنىش قىلىش(سۈكۈت تاللاش)

en: URL, as link
ug: نى ئۇلىنىش قىلىشURL

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Time ago
ug: دىن بۇرۇن

en: Original text
ug: ئەسلى تېكىست

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار

en: of
ug: جەمئىي

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: Row
ug: قۇر

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ug: تاللىشىڭىز خاتا،بېكەت مەسئۇلى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: Menu links
ug: تىزىملىك ئۇلانمىسى

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: Edit string
ug: سۆز-جۈملە تەھرىرلەش

en: locale
ug: يەرلىك

en: Draft
ug: كوپىيە

en: Save Draft
ug: كوپىيىنى ساقلاش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: form
ug: جەدۋەل

en: Current date
ug: ھازىرقى ۋاقىت

en: Upper case
ug: چوڭ ھەرىپ

en: Lower case
ug: كىچىك ھەرىپ

en: Comment count
ug: ئىنكاس قېتىمى

en: The number of new comments on the node.
ug: يېڭى ئىنكاس سانى.

en: Comment status
ug: ئىنكاس ئەھۋالى

en: Created week
ug: قۇرۇلغان ھەپتە

en: Updated week
ug: يېڭىلانغان ھەپتە

en: Poll
ug: سايلام

en: The status of the file.
ug: ھۆججەتنىڭ ھالىتى

en: Language of the user
ug: ئەزالار ئىشلەتكەن تىل

en: contact
ug: ئالاقىلىشىڭ

en: Adjust administration menu settings.
ug: باشقۇرۇش تىزىملىكىنى تەڭشەش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Already added languages
ug: قوشۇلغان تىللار

en: Link ID
ug: ئۇلانما IDسى

en: Contact form
ug: ئالاقىلىشىش جەدۋىلى

en: Languages not yet added
ug: تىل قوشۇلمىغان

en: The string has been saved.
ug: تەرجىمە ساقلاندى.

en: Default number of forum topics displayed per page.
ug: ھەربىر بەتتە كۆرسىتىلىدىغان مۇنبەر تېمىلىرىنىڭ سانى.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
ug: ئەزالارنىڭ ئېلخەت، بېكەت مەزمۇننى كۆرسىتىدىغان سۈكۈت

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
ug: مەزمۇن تۈرلىرىنىڭ كۆپ تىلغا تەرجىمە قىلىش ئىقتىدارىنى قوزغاتقىلى بولىدۇ. ئەگەر مەزكۇر ئىقتىدار ئېچىلسا، تىل تاللاش  تىزىملىكى تەھرىلەش كۆزنىكىدە كۆرىنىدۇ. سىز <a href="!languages">قوزغىتىلغان تىللار</a> ئىچىدىن تاللىيالايسىز. ئەگەر مەزكۇر ئىقتىدار تاقالسا، يېڭى يوللانغان ماقالە سېستىما سۈكۈت تىلىدا ئېلان قىلىنىدۇ. ھازىرغىچە ئېلان قىلىنىپ بولغان ماقالىلارغا تەسىرى بولمايدۇ.

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Number of items in each feed
ug: ھەر بىر feed ئۆز ئىچىگە ئالغان مەزمۇن سانى

en: Default number of items to include in each feed.
ug: ھەر بىر feed ئىچىدىكى ماقالىلەرنىڭ سۈكۈت سانى.

en: Feed content
ug: Feed مەزمۇنى

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
ug: feed ئىچىدىكى كۆرسىتىلمەكچى بولغان مەزمۇنلارنى ئومومىي تەڭشەش.

en: Date and time
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار

en: Disabled themes
ug: تاقالغان ئۇسلۇبلار

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
ug: باش سۈرەت يوللاش جەدۋىلى ئۈستىدە كۆرۈنگەن تېكىست، سۈكۈت چۈشەندۈرۈشنىڭ تولۇقلىمىسى بولالايدۇ. ئەزالارنىڭ باش سۈرىتىنى تاللىشىغا ياردىمى بولىدۇ.

en: URL, as plain text
ug: ،ئاددى تېكىست فورماتىداURL

en: Styles
ug: شەكلى

en: , and
ug: ، يەنە

en: Import page
ug: بەت ئىمپورتلاش

en: Style settings
ug: ئۇسلۇب تەڭشىكى

en: Creates back/next navigation.
ug: كىيىنكى\ئالدىنقى تىزىملىكنى چىقىرىش.

en: Navigate to next month
ug: كىيىنكى ئاينى كۆرۈش

en: Regional settings
ug: دۆلەت-رايوننى تاللاش

en: Manage Drupal variable settings that have been strongarmed.
ug: Drupal نىڭ variable نى ئۆزگەرتىش ئارقىلىق strongarm ھالىتىدە ئىپادىلەش.

en: Hello <strong>@username</strong>
ug: مەرھابا <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
ug: تىز ئۇلىنىشنى كۆرسىتىش

en: Add the status messages of the current page as content.
ug: ھازىرقى بەتنىڭ يۈرگۈزىلىش ئەھۋالىنى مەزمۇن سۈپىتىدە يوللاش.

en: Starting value
ug: باشلىنىش قىممىتى

en: Monthly archive
ug: ئارخىپلار

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: The home page URL left by the comment author.
ug: ئىنكاس يازغاندا قوشۇلغان URL .

en: Poll winner
ug: كۆپ بېلەت

en: Whether the node is new and not saved to the database yet.
ug: node يېڭى بولۇپ، تېخى سانداندا ساقلانمىدى.

en: Default country
ug: سۈكۈت دۆلەت ۋە رايون

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)

en: Not customizable
ug: خاسلىق تەڭشەلمىگەن

en: Text formats
ug: تېكىست فورماتى

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ug: ئەسكەرتىش: پەقەت ھوقۇق بېرىلگەن ئەزالارغا بېرىلىدۇ، بولمىسا سېستىما بىخەتەرلىكىگە زىيانلىق.

en: Description of your site, included in each feed.
ug: ھەر بىر Feed دىكى تور بېكەتنىڭ چۈشەندۈرىلىشى.

en: Users may set their own time zone.
ug: ئەزالار ئۆزلىرى تۇرۇشلۇق ۋاقىت رايونىنى تاللىيالايدۇ.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
ug: ئەزالار ئۆزلىرى تۇرۇشلۇق ۋاقىت رايونىنى تاللىماي ، تور بېكەتنى زىيارەت قىلغاندا ئەسكەرتىش بېرىلىدۇ.

en: Only applied if users may set their own time zone.
ug: ئەزالار ئۆز ۋاقىت رايونىنى تاللىسا بولىدۇ.

en: Time zone for new users
ug: يېڭى ئەزالارنىڭ ۋاقىت رايونى

en: Default time zone.
ug: سۈكۈت ۋاقىت رايونى.

en: Empty time zone.
ug: ۋاقىت رايونىنى تاللىماسلىق.

en: Users may set their own time zone at registration.
ug: ئەزالار يېڭى تىزىملاتقان ۋاقىتتا، ئۆزلىرى تۇرۇشلۇق ۋاقىت رايونىنى تاللىيالايدۇ.

en: Maintenance mode message
ug: تور بېكەتنى ۋاقىتلىق توختىتىش ۋە ئەسلىگە كەلتۈرۈش ئۇچۇرلىرى

en: Sort By
ug: تىزىش

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
ug: ئەزالار ئاپتوماتىك ئۆزگەرتىلگەن URL نى تەڭشىيەلەيدۇ.

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Book children
ug: تارماق بەت

en: Site logo
ug: بېكەت لوگوسى

en: Title, as plain text
ug: ماۋزۇ،ئاددى تېكىست فورماتىدا

en: %title has been updated.
ug: تېما يېڭىلاندى%

en: %title could not be updated.
ug: تېما يېڭىلانمىدى%

en: Page number
ug: بەت سانى

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
ug: 当启用时，只有具有 "使用站点在维护模式" <a href="@permissions-url">权限</a> 的用户可以访问你的站点进行维护工作； 所有其他访客只能看到下面配置的维护模式消息。特许用户可以在 <a href="@user-login">用户登录</a> 页面登录。

en: User signature
ug: ئەزا ئىمزاسى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە

en: HTML element
ug: ئېلىمىنتى HTML

en: Access administration menu
ug: باشقۇرۇش تىزىملىكىنى زىيارەت قىلىش

en: Rebuild system links
ug: سېستىما ئۇلىنىشىنى قايتا قۇرۇش

en: The picture of the user.
ug: ئەزا باش سۈرىتى

[ctx: datetime]
en: Year
ug: يىل

[ctx: datetime]
en: Month
ug: ئاي

[ctx: datetime]
en: Day
ug: كۈن

[ctx: datetime]
en: Hour
ug: سائەت

[ctx: datetime]
en: Minute
ug: مىنۇت

en: Languages for content
ug: مەزمۇننى كۆرسىتىدىغان تىللار

en: Enabled languages only.
ug: سېستىما بەلگىلىگەن تىلنى تەرجىمە قىلىش.

en: All defined languages will be allowed.
ug: سېستىمىدىكى ھەممە تىلغا تەرجىمە قىلالايدۇ.

en: Determines which languages will be allowed for content creation.
ug: مەزمۇننى قايسى تىلغا تەرجىمە قىلىشنى تاللايدۇ.

en: Provide title
ug: ماۋزۇ تەمىنلەڭ

en: Show only content that is new or updated.
ug: پەقەت يېڭى يوللانغان ياكى يېڭىلانغان مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش.

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
ug: Term ID (with depth)  filter قىممىتى بىلەن ئۆزگىرەلەيدۇ.

en: The translation status of the content - whether or not the translation needs to be updated.
ug: مەزمۇننىڭ تەرجىمە قىلىنىش ئەھۋالى-تەرجىمە يېڭىلىنىشى كېرەك ياكى كېرەك ئەمەس.

en: There are no @titles to display.
ug: @titles كۆرسەتكىلى بولمىدى.

en: Reply to
ug: ئىنكاس يوللاش

en:  new
ug:  يېڭى

en: File byte size
ug: ھۆججەت چوڭلۇقى بويىچە

en: Views plugins
ug: قاچىلانغان قىستۇرمىلارنى كۆرۈش

en: Overview of plugins used in all views.
ug: views دا قوللىنىلغان قىستۇرمىلارنىڭ ئومومىي ئەھۋالى
