Open Hotel (7.x-1.0-unstable5) - en to or translation catalogue (90 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Image size
or: ଛବି ଆକାର

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: select
or: ଚୟନ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Request new password via e-mail.
or: ଇ-ମେଲ୍ ଦ୍ଵାରା ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: User settings
or: ଚାଳକ ସଂରଚନା

en: Public registrations
or: ସାର୍ବଜନୀନ ପଞିକରଣ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Sticky at top of lists
or: ତାଲିକା ଆରମ୍ଭରେ ଦର୍ଶାଅ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: node
or: ନୋଡ୍

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Request new password
or: ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: 200 characters
or: ୨୦୦ ଅକ୍ଷର

en: 400 characters
or: ୪୦୦ ଅକ୍ଷର

en: 600 characters
or: ୬୦୦ ଅକ୍ଷର

en: 800 characters
or: ୮୦୦ ଅକ୍ଷର

en: 1000 characters
or: ୧୦୦୦ ଅକ୍ଷର

en: 1200 characters
or: ୧୨୦୦ ଅକ୍ଷର

en: 1400 characters
or: ୧୪୦୦ ଅକ୍ଷର

en: 1600 characters
or: ୧୬୦୦ ଅକ୍ଷର

en: 1800 characters
or: ୧୮୦୦ ଅକ୍ଷର

en: 2000 characters
or: ୨୦୦୦ ଅକ୍ଷର

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।

en: Default options
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚୟନ ଗୁଡିକ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି

en: Default time zone
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ମଣ୍ଡଳ

en: file system
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର

en: Book navigation
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Account
or: ଖାତା

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା

en: Run updates
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚଳାନ୍ତୁ

en: form
or: ଫର୍ମ

en: Already added languages
or: ପୂର୍ବରୁ ଯୋଗକରାଯାଇଥିବା ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ

en: Languages not yet added
or: ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୋଗକରାହୋଇନଥିବା ଭାଷା

en: @project issue queue
or: @project ସମସ୍ୟା ଧାଡି
