Open Hotel (7.x-1.0-unstable8) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Tags
ar: وسوم

en: Menu
ar: القائمة

en: Page
ar: الصفحة

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ar: أدخل قائمة كلمات مفصولة بفواصل لوصف المحتوى الخاص بك.

en: Branding
ar: العلامة التجارية

en: Upload an image to go with this article.
ar: رفع صورة لإضافتها لهذا المقال
