Open Hotel (7.x-1.0-unstable9) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Menu
fa: منو

en: Page
fa: صفحه

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
