Open Hotel (7.x-1.0-unstable9) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Tags
jv: Tautan

en: Page
jv: Kācā

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel
