Open Hotel (7.x-1.0-unstable9) - en to kk translation catalogue (452 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: select
kk: таңдау

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enable
kk: косулы

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Markup
kk: Белгілер

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: approve
kk: қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Value
kk: Мән

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Private
kk: Жеке

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Home page
kk: Басты бет

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Help text
kk: Анықтама

en: Types
kk: Типтар

en: Required
kk: Қажетті

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: n/a
kk: жоқ

en: Picture
kk: Сүрет

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
kk: Міндетті емес. Мәзірде, ауыр элементтер жеңіл элементтердің астында тұрады.

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Public registrations
kk: Ашық тіркелулер

en: Only site administrators can create new user accounts.
kk: Тек басқарушылар ғана жаңа есептерді құра алады.

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Never
kk: Ешқашан

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Selected
kk: Тандалған

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Poll duration
kk: Дауыс беру ұзақтығы

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: configure
kk: баптау

en: Items
kk: Элементтер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: Table
kk: Кесте

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: am
kk: ертенгі уақыт

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Other
kk: Басқа

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Default front page
kk: Әдепкі бірінші парақ

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: You have to specify a valid date.
kk: Сіз дұрыс датаны қалдыруыңыз керек.

en: Full name
kk: Толық аты

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: English
kk: Ағылшын

en: Messages
kk: Хаттар

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: menu
kk: мәзір

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Titles only
kk: Тек қана тақырып

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Front page
kk: Басты бет

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
kk: Қолданушылар есеп құра алады және басқарушының қолдауы керек емес.

en: Languages
kk: Тілдер

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: None.
kk: Ешбір.

en: Existing system path
kk: Жүйелік жол

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Log out
kk: Шығу

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: warning
kk: ескерту

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Results
kk: Нәтижелер

en: open
kk: ашу

en: Visitor
kk: Кіруші

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: Forums
kk: Форумдар

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Length of trimmed posts
kk: Икемделген жазбалар ұзындығы

en: 200 characters
kk: 200 таңба

en: 400 characters
kk: 400 таңба

en: 600 characters
kk: 600 таңба

en: 800 characters
kk: 800 таңба

en: 1000 characters
kk: 1000 таңба

en: 1200 characters
kk: 1200 таңба

en: 1400 characters
kk: 1400 таңба

en: 1600 characters
kk: 1600 таңба

en: 1800 characters
kk: 1800 таңба

en: 2000 characters
kk: 2000 таңба

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
kk: Жазбаның икемделген нұсқасындағы таңбалардың ең көп саны.

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Themes
kk: Темалар

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: Processing
kk: Өңделу...

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: Slogan
kk: Ұран

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: The name used to indicate anonymous users.
kk: Анонимді қолданушыларды білдіретін атау.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
kk: Бастапқы бетте контент осы URL-ге салыстырмалы түрде көрсетіледі. Сенімсіз болсаңыз "node" жазыңыз.

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Default time zone
kk: Сағаттық белбеу үнсіз баптама

en: Publish
kk: Жариялау

en: Permission
kk: Құқық

en: Date - newest first
kk: Күні бойынша - жаңасы жоғарыда

en: Date - oldest first
kk: Күні бойынша - көнесі жоғарыда

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
kk: Мәзірлер жүйесі тек жүйелік жолдарды сақтайды, бірақ URL-дің синонимдерін пайдаланады.%link_path жолы %normal_path болып сақталды.

en: Topics per page
kk: Әр парақтағы тақырыптар саны

en: Posts - most active first
kk: Жазбалар - ең белсенділері жоғарыда

en: Posts - least active first
kk: Жазбалар - ен белсенділері төменде

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Account blocked
kk: Есеп бұғатталған

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу

en: ok
kk: жарайды

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
kk: %url URL-ы жарамсыз. Толық жазылған URL еңгізіңіз, мысалы: http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: Account information
kk: Есеп туралы ақпарат

en: Account
kk: Есеп

en: Check for updates
kk: Жаңартуларға тексер

en: No update data available
kk: Қолжетімді деректер жаңартуы жоқ

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Number of views
kk: Қарастырған саны

en: Or
kk: немесе

en: Default picture
kk: Әдепкі сурет

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
kk: Өз суретін жүктемеген қолданушыларға арналған суреттің URL-ы. Еш сурет қоймау үшін бос қалдырңыз.

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: and
kk: және

en: After saving a new comment
kk: Жаңа пікірді сақтағаннан кейін

en: After deleting a comment
kk: Пікірді жойғаннан кейін

en: After deleting a term
kk: Термин жойылғаннан кейін

en: Auto-reply
kk: Автожауап

en: Depends on: !dependencies
kk: Тәуелді: !dependencies

en: Translate
kk: Аудару

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
kk: Аударымның импорты жасалынған жоқ,себебі %filename файлын оқи алмадым.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате бар:ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате бар:ізделінді "msgid_plural" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
kk: %filename аударма файлында %line жолында синтаксис қате табылды.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgid" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді мәтін %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
kk: %filename аударма файлы күтпеген жерден %line жолында аяқталды.

en: Save translations
kk: Аудармаларды сақтау

en: Create @name
kk: @name құру

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">сөндірулі</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">қосулы</span>)

en: Original text
kk: Түпнұсқа

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: outdated
kk: ескіріп кеткен

en: <strong>@language_name</strong> (source)
kk: <strong>@language_name</strong> (қайнар)

en: add translation
kk: аударма қосу

en: Translations of %title
kk: %title құжатының аудармалары

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Enable or disable the display of certain page elements.
kk: Керекті парақ элементтер көрінісін қосу неммесе өшіру.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
kk: Жарамайтын таңдау жасалынды. Сайт администраторымен хабарласыңыз.

en: Illegal choice %choice in !name element.
kk: !name элементінде жарамыз %choice таңдауы.

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Edit string
kk: Жолды өңдеу

en: locale
kk: тіл

en: Multilingual support
kk: Көптілдікті қолдау

en: Enabled, with translation
kk: Қосылған, аудармалармен

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: After saving new content
kk: жаңа мазмұнның сақтауы кейін

en: After deleting content
kk: мазмұнның алып тастауларынан кейiн

en: form
kk: форма

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: contact
kk: Контакттар

en: Must users preview posts before submitting?
kk: Қолданушы жазбаны жарияламастан бурын алдын ала көру керек па?

en: Already added languages
kk: Тілдер қосылып қойылған

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
kk: <em>Шығыс</em> e-mail адресі - сайтта тіркелу кезінде, жаңа құпия сөзге сұраным жасаған кезде және т.б. хабарламалар автоматты түрде жіберілген кезде пайдаланылады. (хаттар спам ретінде саналмауы үшін сіздің доменіңізбен байланысқан адресті қолданыңыз).

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
kk: !name %max санынан ұзын болмауы керек, қазір оның ұзындығы %length символ.

en: Illegal choice %choice in %name element.
kk: %name элементінде жарамсыз %choice таңдауы.

en: Languages not yet added
kk: Тілдер әлі қосылмаған

en: String not found.
kk: Жол табылмады.

en: The string has been saved.
kk: Жол сақталмады.

en: The language selected for import is not supported.
kk: Язык, выбранный для импорта, не поддерживается.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
kk: Аударған файл %filename жоқ болады немесе қате тақырып.

en: Error importing interface translations
kk: Интерфейстің аудармаларын импорт қатесі

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
kk: %locale-ға импортталған %file файлы: %number жаңа жол қосылды, %update жаңартылды және %delete жойылды.

en: Guarani
kk: Гуарани

en: Allowed HTML tags: @tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтер: @tags

en: Ampersand
kk: Амперсанд

en: Default number of forum topics displayed per page.
kk: Парақтағы тақырыптардың әдепкі саны

en: Default display order for topics.
kk: Тақырыптар көрінісінің әдепкі реті.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
kk: Бұл аккаунттың email-ының әдепкілей тілі және сайттың көрсетілу тілі.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
kk: Бұл контент түріне бірнеше тілдікті қолдауын қосыңыз. Егер қоссаңыз, тілді таңдау өрісі өңдеу формасында көрсетіледі және <a href="!languages">қосылған тілдер</a> тізімінен керегін таңдай аласыз. Егер сөндірулі болса жаңа материалдар әдепкілей тілмен сақталады. Бұрыннан бар материалдарға әсер етппейді

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
kk: <em>Түйін басқару</em> рұқсаттары бар қолданушылар бұл параметрлерді өзгерте алады.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: Number of posts on main page
kk: Бастапқы парақтаға жазбалар саны

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Popular content
kk: Әйгiлi контент

en: The name of this website.
kk: Вебсайт атауы.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
kk: Сайтыңыздың ұраны немесе слоганы (көбінесе сайт атауының қасында жазылады).

en: Default 403 (access denied) page
kk: Әдепкі 403 қателік парағы

en: Default 404 (not found) page
kk: Әдепкі 404 (табылмады) қате парағы

en: Number of items in each feed
kk: Әр арнадағы элементтер саны

en: Default number of items to include in each feed.
kk: Әр арнадағы әдепкі элементтен саны.

en: Feed content
kk: Арна контенті

en: Titles plus teaser
kk: Тақырып және тизер

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
kk: Әр арнадағы контент элементтерінің әдепкі көріну жалпы нұсқауы.

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
kk: Бұл контент түріне бірнеше тілдікті қолдауын қосады. Егер қосылған болса, <a href="!languages">қосылған тілдер</a> тізімінен таңдауға болатын тіл таңдау өрісі контентты өңдегенде пайда болады. Егер сөндірулі болса жаңа материал әдепкілей тілмен сақталады. Бұрыннан бар материалдарда ешқандай өзгеріс болмайды.

en: Content translation
kk: Контент аудармасы

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
kk: Қолданушылар есеп құра алады бірақтам басқарушының қолдауы керек.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
kk: Қонақ есеп құрған кезде e-mail тексеруін талап ету

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
kk: Егер осы құсбелгі ерекшеленген болса, онда жаңа қолданушылар өз e-mail мекенжайларын тексеруден өткеннен кейін ғана сайтқа жүйе жасаған құпияcөз арқылы кіреді. Егер де ерекшеленмеген болса, онда қолданушы тіркелу кезінде жүйеге автоматты түрде кіріп өз құпиясөзін қоя алады.

en: User registration guidelines
kk: Қолданушы тіркеу нұсқаулықтары

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
kk: Бұл мәтін қолданушы тіркелу пішімінін жоғарғы жағында көрсетіледі және қолданушыға көмек көрсету және нұсқау беру үшін пайдалы.

en: Welcome, new user created by administrator
kk: Қош келдіңіздер! Жаңа пайдаланушы администратормен кұрылған!

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
kk: Басқарушы құрған жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Welcome, no approval required
kk: Растау керек емес қолданушыға арналған қарсы алу хабарламасы

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
kk: Растау керек емес жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Welcome, awaiting administrator approval
kk: Басқарушы растауы керек қолданушыға арналған қарсы алу хабарламасы

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
kk: Басқарушы растау керек жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Password recovery email
kk: Құпиясөзді қалпына келтіруге арналған хабарлама

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
kk: Жаңа пароль сұраған қолданушыға жіберілетін хабарламаны баптау

en: Account activation email
kk: Есеп растауға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
kk: Қолданушы аккаунтын активациялауы кезінде (басқарушының рұқсаты керек сайтта басқарушы қолданушының аккантын активтендіреді) жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is activated.
kk: Қолданушының есебі расталған кезде хабарла.

en: Account blocked email
kk: Есепті бұғатттауға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
kk: Қолданушының аккаунты блокталғанда жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is blocked.
kk: Қолданушының есебі бұғатталған кезде хабарла.

en: Account deleted email
kk: Есепті жоюға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
kk: Қолданушының аккаунты жойылғанда жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is deleted.
kk: Қолданушының есебі жойылған кезде хабарла.

en: Signature support
kk: Қолтаңба қолдауы

en: Picture support
kk: Сурет қолдауы

en: Picture maximum dimensions
kk: Суреттің ең үлкен өлшемі

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
kk: Суреттің максимум көлемі, пиксельдермен

en: Picture maximum file size
kk: Ең үлкен мән өлшемі сурет

en: Maximum file size for pictures, in kB.
kk: Суреттің максимум өлшемі, kB-пен

en: Picture guidelines
kk: Сурет нұсқаулары

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
kk: Суретті кері қотару формасында әдепкі нұсқауларға қоса көрсетілетін мәтін. Бұл сіздің қолданушыларыңызды бағыттау үшін пайдалы.

en: Hello <strong>@username</strong>
kk: Cәлем <strong>@username</strong>

en: Check for updates of disabled modules and themes
kk: Жаңартуында шығарылғаны модулдары және тақырыптары тексерiңiз

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
kk: белгіленген түйіндердің мен таксономия терминдердің саны

en: The URL of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминның URL-сы

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін бір мәнді ID

en: The name of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін аты

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат тыйым салынған болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат жоқ болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: Description of your site, included in each feed.
kk: Әр арнаға қосылатын майт туралы мәлімет.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
