Open Hotel (7.x-1.0-unstable9) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Tags
ps: بچوي

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page
ps: پاڼه
