Open Hotel (7.x-1.0-unstable9) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Tags
ro: Etichete

en: Menu
ro: Meniu

en: Page
ro: Pagina

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ro: Folosiți taguri pentru a grupa articolele similare în categorii.
