Open Hotel (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Menu
az: Menyu

en: Contact
az: Kontakt

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Desc
az: azaldın

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında
