OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Language
af: Taal

en: Country
af: Land

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Time zone
af: Tydsone
