OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Language
ast: Llingua

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Blog
ast: Blogue
