OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Time zone
eo: Tempozono

en: Blog
eo: Blogo

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Address 2
eo: Adreso 2
