OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Language
fa: زبان

en: Country
fa: کشور

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Address
fa: نشانی

en: Company
fa: شرکت

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Blog
fa: وبلاگ

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Fax number
fa: شماره فکس

en: Gender
fa: جنسیت

en: Biography
fa: بیوگرافی

en: Alias
fa: نام مستعار

en: Birth Date
fa: تاریخ تولد

en: Address 2
fa: آدرس ۲
