OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Language
fr: Langue

en: Country
fr: Pays

en: Name
fr: Nom

en: Email
fr: Courriel

en: Time zone
fr: Fuseau horaire

en: Address
fr: Adresse

en: Company
fr: Société

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: City
fr: Ville

en: Postal code
fr: Code postal

en: State/Province
fr: État/Région/Département

en: Fax number
fr: Numéro de fax

en: Gender
fr: Sexe

en: Biography
fr: Biographie

en: Telephone
fr: Téléphone

en: Full Name
fr: Nom complet

en: Web page
fr: Page web

en: Work
fr: œuvre

en: Address 2
fr: Adresse 2

en: Preferred language
fr: Langue préférée
