OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Language
hr: Jezik

en: Country
hr: Država

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Email
hr: E-pošta

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Address
hr: Adresa

en: Alias
hr: Nadimak
