OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Language
kk: Тіл

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Blog
kk: Блогі

en: Alias
kk: Лақап ат
