OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Images
ms: Imej-imej

en: Language
ms: Bahasa

en: Image
ms: Imej

en: Name
ms: Nama

en: Email
ms: E-mel

en: Time zone
ms: Zon waktu
