OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Language
se: Giella

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma
