OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Language
si: භාෂාව

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
