OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Images
ta: படங்கள்

en: Language
ta: மொழி

en: Country
ta: நாடு

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Time zone
ta: நேரவட்டாரம்

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: OpenID
ta: திறந்தகுறி

en: Telephone
ta: தொலைபேசி

en: Alias
ta: மாற்றுவழி
