OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Language
az: Dil

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Telephone
az: Telefon

en: Alias
az: Ləqəb

en: Preferred language
az: Üstün tutulan dil
