OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Alias
bo: མིང་གཞན
