OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Language
bs: Jezik

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime

en: Alias
bs: Pseudonim
