OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Language
cs: Jazyk

en: Country
cs: Země

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Address
cs: Adresa

en: Company
cs: Společnost

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Fax number
cs: Číslo faxu

en: Biography
cs: Biografie

en: Telephone
cs: Telefon

en: Web page
cs: Webová stránka
