OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Language
da: Sprog

en: Country
da: Land

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: Time zone
da: Tidszone

en: Address
da: Adresse

en: Company
da: Virksomhed

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: State/Province
da: Landsdel

en: Fax number
da: Faxnummer

en: Gender
da: Køn

en: Biography
da: Biografi

en: Telephone
da: Telefon

en: Web page
da: Webside

en: Work
da: Værk

en: Birth year
da: Fødselsår

en: Birth month
da: Fødselsmåned

en: Birth day
da: Fødselsdag

en: Address 2
da: Adresselinje 2

en: Preferred language
da: Foretrukne sprog
