OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Language
gl: Idioma

en: Country
gl: País

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Address
gl: Enderezo

en: Company
gl: Compañía

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Blog
gl: Blogue

en: Postal code
gl: Código postal

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Fax number
gl: Número de fax

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Web page
gl: Páxina web
