OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: City
gu: શહેર

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: Alias
gu: ઉપનામ
