OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Language
he: שפה

en: Country
he: מדינה

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא"ל

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Address
he: כתובת

en: Company
he: חברה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Blog
he: בלוג

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Fax number
he: מס' פקס

en: Telephone
he: טלפון

en: Alias
he: מיקום

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Preferred language
he: שפה מועדפת
