OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Images
id: Gambar

en: Language
id: Bahasa

en: Country
id: Negara

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: Time zone
id: Zona waktu

en: Address
id: Alamat

en: Company
id: Perusahaan / Institusi

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos

en: State/Province
id: Negara Bagian / Propinsi

en: Fax number
id: Nomor fax

en: Telephone
id: Telepon

en: Address 2
id: Alamat 2

en: Preferred language
id: Bahasa pilihan
