OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Language
jv: Basa

en: Country
jv: Negara

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Alias
jv: Singlon
