OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Language
ka: ენა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Blog
ka: ბლოგი
