OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Images
ru: Изображения

en: Language
ru: Язык

en: Country
ru: Страна

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Time zone
ru: Часовой пояс

en: Address
ru: Адрес

en: Company
ru: Компания

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Blog
ru: Блог

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: State/Province
ru: Область/Район

en: Fax number
ru: Номер факса

en: Gender
ru: Пол

en: Biography
ru: Биография

en: Telephone
ru: Телефон

en: Alias
ru: Синоним

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Web page
ru: Веб-страница

en: Middle name
ru: Отчество

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Preferred language
ru: Предпочтительный язык
