OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Language
sv: Språk

en: Country
sv: Land

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Email
sv: E-post

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Address
sv: Adress

en: Company
sv: Företag

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Blog
sv: Blogg

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Fax number
sv: Faxnummer

en: Gender
sv: Kön

en: Telephone
sv: Telefon

en: Birth Date
sv: Födelsedatum

en: Web page
sv: Webbsida

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Preferred language
sv: Föredraget språk
