OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Language
te: భాష

en: Country
te: దేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: Address
te: చిరునామా

en: Blog
te: బ్లాగు

en: City
te: నగరం

en: OpenID
te: ఓపెన్ఐడీ

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు
