OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Language
tr: Dil

en: Country
tr: Ülke

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: Time zone
tr: Saat dilimi

en: Address
tr: Adres

en: Company
tr: Şirket

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: State/Province
tr: İl

en: Fax number
tr: Faks numarası

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Telephone
tr: Telefon

en: Alias
tr: Takma ad

en: Web page
tr: Web sayfası

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Preferred language
tr: Tercih edilen dil
