OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Language
uk: Мова

en: Country
uk: Країна

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Address
uk: Адреса

en: Company
uk: Компанія

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Blog
uk: Блоґ

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Gender
uk: Стать

en: Biography
uk: Біографія

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Telephone
uk: Телефон

en: Alias
uk: Синонім

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Date of Birth
uk: Дата народження

en: Birth Date
uk: Дата народження

en: Web page
uk: Web сторінка

en: Middle name
uk: По-батькові

en: Work
uk: Робота

en: Birth year
uk: Рік народження

en: Birth month
uk: Місяць народження

en: Birth day
uk: День народження

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Business Address
uk: Робоча адреса

en: Blog URL
uk: URL блоґа

en: LinkedIn URL
uk: URL соцмережі LinkedIn

en: Preferred language
uk: Бажана мова
