OpenID Attribute Exchange API (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Language
ur: زبان

en: Country
ur: ملک

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Email
ur: ای میل

en: Blog
ur: بلاگ

en: OpenID
ur: اوپن آئی ڈی)OpenID(
