OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User ID cannot be identified.
ca: No es pot identificar la ID d'usuari.

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ca: Una adreça de correu vàlida. Tots els correus provinents del sistema seran enviats aquí. L'adreça no es fa mai pública i només s'utilitzarà en el cas que desitgeu rebre una nova contrasenya o notificacions per correu.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ca: L'adreça de correu %email ja està registrada. <a href="@password">Heu oblidat la vostra contrasenya?</a>

en: Complete
ca: Finalitza

en: The e-mail address %email is already taken.
ca: L'adreça de correu electrònic %email ja està agafada.
