OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User ID cannot be identified.
pl: ID użytkownika nie może zostać zidentyfikowany.

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail, na który będą przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie, jeśli będziesz chciał otrzymać nowe hasło lub też informacje o nowościach oraz inne komunikaty.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pl: Istnieje już konto użytkownika wykorzystujące adres e-mail %email. W przypadku zapomnienia hasła <a href="@password">należy poprosić o nowe</a>.

en: Complete
pl: Zakończone

en: The e-mail address %email is already taken.
pl: Adres e-mail %email jest już używany.
