OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User ID cannot be identified.
fi: Käyttäjän ID:n tunnistaminen ei onnistunut.

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fi: Kelvollinen sähköpostiosoite. Järjestelmän sinulle lähettämät sähköpostit menevät tähän osoitteeseen. Osoitetta ei julkisteta ja sitä käytetään vain, jos tahdot tilata uuden salasanan, tai jos haluat saada tiettyjä uutisia tai ilmoituksia sähköpostitse.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fi: Sähköpostiosoite %email on jo rekisteröity. <a href="@password">Oletko unohtanut salasanasi?</a>

en: Complete
fi: Valmis

en: The e-mail address %email is already taken.
fi: Sähköpostiosoite %email on jo käytössä.
