OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User ID cannot be identified.
lt: Nario ID negalima nustatyti.

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Su tokiu el. pašto adresu %email jau registruotasi. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: The e-mail address %email is already taken.
lt: El, pašto adresas %email jau užimtas.
