OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User ID cannot be identified.
nl: Gebruikers-ID kan niet geïdentificeerd worden.

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
nl: Geef een geldig e-mailadres op. Alle e-mails van het systeem zullen naar dit adres verzonden worden. Het e-mailadres wordt niet openbaar gemaakt en wordt alleen gebruikt als u een nieuw wachtwoord wilt aanvragen of als u nieuws of herinneringen via e-mail wilt ontvangen.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nl: Het e-mailadres %email is al geregistreerd. <a href="@password">Bent u uw wachtwoord vergeten?</a>

en: Complete
nl: Voltooid

en: The e-mail address %email is already taken.
nl: Het e-mailadres %email is al in gebruik.

en: Complete your profile
nl: Uw profiel aanvullen
