OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User ID cannot be identified.
sv: ID för användaren kan inte identifieras.

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sv: Ange en korrekt e-postadress. All e-post från det här systemet kommer att skickas till denna adress. E-postadressen kommer inte att visas utan används endast om du behöver ett nytt lösenord via e-post, eller om du vill ha vissa nyheter eller meddelanden via e-post.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sv: E-postadressen %email används redan. <a href="@password">Har du glömt ditt lösenord?</a>

en: Complete
sv: Slutförd

en: The e-mail address %email is already taken.
sv: E-postadressen %email används redan.
