OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: User ID cannot be identified.
uk: Невідомий ID користувача.

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
uk: Дійсна адреса електронної пошти. Усі повідомлення з сайту будуть надсилатися на цю адресу. Її не буде оприлюднено та буде використано лише за Вашим бажанням для отримання нового паролю або новин чи сповіщень електронною поштою.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Адреса електронної пошти %email вже зареєстрована. <a href="@password">Ви забули свій пароль?</a>

en: Complete
uk: Завершене

en: The e-mail address %email is already taken.
uk: Адреса електронної пошти %email вже використовується.
