OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Log in
af: Teken in

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
af: 'n Geldige e-pos addres. Alle e-pos vanaf die stelsel sal na díe addres gestuur word. Die e-pos addres word nie gepubliseer nie en sal slegs gebruik word indien u 'n nuwe wagwoord of sekere nuus of kennisgewings wil ontvang.

en: Log out
af: Teken uit

en: The e-mail address %email is already taken.
af: Die e-posadres %email reeds in gebruik.
