OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Log in
eo: Ensalutu

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eo: Entajpu validan retpoŝtadreson. Ĉiuj retpoŝtoj de la sistemo sendiĝos al ĉi tiu adreso. La retpoŝtadreso ne publikiĝos kaj estos uzata nur se vi volas  ricevi novan pasvorton aŭ deziras ricevi novaĵojn aŭ anoncojn retpoŝte.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eo: La retpoŝtadreso %email estas jam registrita. <a href="@password">Ĉu vi forgesis vian pasvorton?</a>

en: Log out
eo: Elsaluti

en: The e-mail address %email is already taken.
eo: La retpoŝtadreso %email jam estas okupita.
