OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Log in
fa: ورود

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fa: نشانی پست الکترونیکی معتبر. تمام پیام‌های سیستم به این نشانی فرستاده خواهند شد.این نشانی عمونی نخواهد شد و در صورت تمایل شما برای مواردی مانند درخواست گذرواژه جدید یا دریافت اخبار و اطلاعیه‌ها استفاده خواهد شد.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fa: نشانی پست الکترونیکی %email هم اکنون ثبت شده است. <a href="@password">آیا گذرواژه خود را فراموش نموده‌اید ؟</a>

en: Log out
fa: خروج

en: Complete
fa: کامل

en: The e-mail address %email is already taken.
fa: در حال حاضر نشانی پست الکترونیک %email گرفته شده است.
