OpenID ClaveUnica (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
gl: Un enderezo de correo-e correcto. Todos os correos do sistema envíanse a este enderezo. O enderezo de correo-e non é público e só se utiliza se quere recibir un contrasinal novo ou se quere recibir noticias ou notificacións por correo-e.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
gl: O enderezo de correo-e %email xa está rexistrado. <a href="@password">Esqueceu o seu contrasinal?</a>

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Complete
gl: Completa

en: The e-mail address %email is already taken.
gl: O enderezo de correo-e %email xa está collido.
